Uzzināt vairāk:

Zvans produktu vadītājam: 

Tel. 29346141

T. Uzdot jautājumu kontaktu formā:
Uzdot jautājumu elektroniski

Tikai nepieciešamais siltums. Ne vairāk, ne mazāk.

Ar viedās vadības loģiku, rūpīgi izvēlētām detaļām un regulējamas jaudas kompresoru, 7000 LWM ir labākā zemes siltumsūkņa izvēle. Jūs saņemsiet ne tikai jaunāko tehnoloģiju, bet arī lielāko ekonomiju. Turklāt tam ir izcila SCOP vērtība 5.6 un augstākā A +++ energoklase.

Regulējama apkure neierobežotiem ietaupījumiem ideja ekonomijai, jo tādējādi netiks apkurināts vairāk nekā nepieciešams. Pakāpeniskais darbības uzsākšanas un apturēšanas process nodrošinās samazinātu trokšņu līmeni, nodilumu un ilgāku kalpošanas laiku.

Piemērota izvēle jaunbūvei. Gudra ideja nomaiņai.
Mūsdienīgie siltumsūkņi ir ļoti efektīvi. Tāpēc droši varat apsvērt iespēju nomainīt pašreizējo siltumsūkni, pat ja esošais grunts kolektors ir pārāk īss. Vieda sensoru tehnoloģija nosaka augsnes īpašības un precīzi pielāgo jaudu, lai palielinātu ekonomiju.

Vieda karstā ūdens sagatavošana.
Mūsu jaunākajam siltumsūknim ir regulējamas jaudas kompresors. Tas nodrošina siltuma jaudas regulēšanu no 3 līdz 12 kW - precīzi tik daudz siltuma, cik ir nepieciešams konkrētajā brīdī. Šī ir lieliska ideja komforta nodrošināšanai, jo nekad nebūs pārāk auksti.
Ja uzstādāt jaunu siltumsūkni, 7000 LWM ir labākā izvēle. Tas adaptējas pie slodzes, nodrošinot optimālu ietaupījumu. Ar 12 kW maksimālo jaudu pat aukstākajās dienās jūsu mājās valdīs siltums un omulība. Compress 7000 LWM ir iebūvēta karstā ūdens tvertne, kas ekonomiskajā režīmā nodrošina 285 litrus ūdens 40 °C temperatūrā. Vieda karstā ūdens sagatavošanas loģika nosaka, vai jūs mazgājaties vai skalojiet traukus, pielāgojot ūdens sagatavošanu. Tādējādi tiek novērsts karstā ūdens trūkums un nelietderīga enerģijas izlietošana.

Priekšrocības.
Zemes siltumsūknis ar jaudas diapazonu 3-12 kW (invertors) un iebūvētu 190 l karstā ūdens tvertni
Maks. augsts sezonālais jaudas koeficients SСОР līdz 5.6, atbilst A+++ energoklases prasībām
HPC 400 regulators kontrolē karstā ūdens sagatavošanu un 1 apkures loku bez maisītāja.
Ar EMS+ piederumiem iespējams pieslēgt 4 apkures lokus ar maisītāju, baseinu un solāro sistēmu.
Katru apkures loku var papildināt ar telpas temperatūras regulatoru
Attālināta piekļuve caur internetu vadībai un iestatījumu maiņai (piederums)
Piegādes komplektā ir āra un turpgaitas temperatūras sensori, 2 netīrumu filtri, aukstumnesēja loka izplešanās trauks, drošības vārsts un uzpildīšanas mezgls

0
Ergolukss SIA       @2019      

 .