Uzzināt vairāk:

Zvans produktu vadītājam: 

Tel. 29346141

T. Uzdot jautājumu kontaktu formā:
Uzdot jautājumu elektroniski

Vienkārši revolucionārs
Efektivitātes ziņā Compress 7000i AW siltumsūknis atstāj aiz sevi daudzas līdzīgas iekārtas. Turklāt tas ir ļoti kluss, kompakts un pārsteidz ar savu aizraujošo dizainu.Vienkārši efektīvs
Compress 7000i AW ir viens no efektīvākajiem siltumsūkņiem savā klasē. Augsts lietderības koeficients (COP) nodrošinās ievērojamus ietaupījumus jūsu mājsaimniecībā.

Vienkārši komfortabls
Compress 7000i AW siltumsūknim ir regulējamais kompresors, kas pielāgo savu jaudu apkures pieprasījumam. Maksimāls komforts ar minimālu enerģijas patēriņu. Turklāt, karstās vasaras dienās Compress 7000i AW aizvietos kondicionieri un atdzesēs jūsu māju.

Vienkārši kluss
Darbības laikā Compress 7000i AW siltumsūknis ir gandrīz nedzirdams. Ieslēdzot uz nakti ”kluso režīmu”, jūs varat pazemināt tā jau zemo trokšņu līmeni vēl vairāk.

Vienkārši kompakts
Atrast vietu, kur novietot Compress 7000i AW, ir ļoti viegli. Tas var tikt uzstādīts jebkurā - arī vismazākajā zemes gabalā. Montāža notiek ļoti ātri, bez apjomīgiem rakšanas darbiem un operācijām ar dzesētājaģentiem.

Vienkārši skaists
Mūsdienīgie, elegantā dizaina iekštelpu moduļi fascinē ar noapaļotiem stūriem un augsto tehnoloģiju stikla virsmām.

Viegli izmantojams - pat internetā
Pateicoties grafiskajam displejam, Compress 7000i AW regulēšana ir viegla un saprotama. Integrētais komunikācijas modulis ļauj vadīt apkures sistēmu no attālumā. Viss, kas jums ir nepieciešams – viedtālrunis un bezmaksas Bosch EasyRemote aplikācija.

Priekšrocības
Compress 7000i AW siltumsūknis ir paredzēts uzstādīšanaiārpus telpām un savienošanai ar iekštelpas siltumsūkņa moduli AWM/AWMS vai AWB/AWE. Compress 7000i AW var tikt izmantots kā vienīgais siltuma avots vai kombinācijā ar gāzes, dīzeļa vai granulu katlu.
Reversīvais siltumsūknis, karstais ūdens, apkure un aktīva dzesēšana
Ļoti augsta efektivitāte, COP līdz 4.93 un A++ energoefektivitātes klase
Kompresors ar jaudas regulāciju (invertors), vislabākais komforts un viszemākais enerģijas patēriņš
Augsta turpgaitas temperatūra līdz 62 °C
Klusa darbība, ventilators ar ātruma kontroli (invertors) un trokšņu slapējošs EPP materiāls
Paredzēts Ziemeļvalstu reģionam, Smart Soft Defrost atkausēšana un izturīgs korpuss
Hermētiski noslēgts aukstumaģenta loks, ātra uzstādīšana bez darbībām ar aukstumaģentiem

0
Ergolukss SIA       @2019      

 .