Siltumsūknis palīdz ietaupīt
Tīrākais, drošākais un uzticamākais siltuma avots atrodas tieši pie Jūsu namdurvīm: zeme un gaiss ir gigantiski enerģijas uzkrājēji. Lietojiet šo bezmaksas enerģiju un iepazīstiet siltumsūkņu priekšrocības.

Jūs būtiski samazināsiet apkures izmaksas, jo 3/4 no nepieciešamas siltumenerģijas Jūs iegūsiet bez maksas. Pie tam, siltumsūkņa apkope ir ļoti vienkārša un neprasīs lielus tēriņus.

Siltumsūknim nav nepieciešama plaša katla telpa, skurstenis, gāzesvads vai kurināma glabātava. Tas krietni samazinās būvniecības izmaksas.

Jums nebūs problēmu ar kurināmā iegādi, transportēšanu un glabāšanu. Jums nebūs jāstrādā par kurinātāju, jo siltumsūknis darbojas automātiskā režīmā. Jebkurā laikā mājās valdīs siltums un omulība!

iltumsūkņī nav degšanas procesu, nav augstu temperatūru un kaitīgo izmešu. Izplūstošas degvielas, netīrumi, kvēpi un smakas pieder pagātnei.

Jūs kļūsiet neatkarīgs no kurināma piegādātājiem, nodrošināsies pret neprognozējamo kurināma cenu pieaugumu un samazināsiet apkārtējās vides piesārņojumu

Drošākā izvēle apkurei un karstā ūdens nodrošināšanai

Gruntī visu gadu ir samērā vienāda temperatūra - pat ļoti stiprā salā dzīļu temperatūra reti ir zemāka par +5 °C. Tāpēc zemes siltumsūkņi sasniedz vislabākos efektivitātes radītājus un nodrošina maksimālus ietaupījumus. Turklāt, tiem ir ļoti ilgs ekspluatācijas laiks un tikpat kā nav nepieciešama apkope.Ja vēlaties izmantot zemi kā siltuma avotu savam siltumsūknim, iespējami vairāki uzstādīšanas varianti. Kādu variantu izvēlēties, atkarīgs no zemes gabala lieluma un augsnes īpašībām. Mēs labprāt sniegsim jums konsultācijas un palīdzēsim izvēlēties piemērotāko siltumsūkni

Zeme - ūdens siltumsūkņi

Gaisa siltumsūknis: liela jauda un zemas izmaksas

Vienkārša uzstādīšana - liela jauda
Apkārtējā gaisa izmantošana kā siltuma avots ir ļoti vienkāršs risinājums. Nav nepieciešamas īpašas atļaujas, ierīkošana notiek ātri un neprasa lielas izmaksas, jo atkrīt zemes rakšanas darbi vai dziļurbumi. Pat –20 °C temperatūrā gaisa siltumsūknis saņem siltumenerģiju no apkārtējā gaisa.
Abas gaisa siltumsūkņa daļas vienmēr izskatīsies neuzkrītoši – gan ārpusē pie ēkas sienas, gan telpā. Siltumsūknis darbojas energoefektīvi un klusi. Augstas COP vērtības garantē ievērojamu ekonomiju un pastāvīgu siltuma komfortu jebkurā gadalaikā

Gaiss - ūdens siltumsūkņi

0
Ergolukss SIA       @2019      

 .