Vairāk par saules enerģiju:

Zvans produktu vadītājam: 

Tel. 29346141

T. Uzdot jautājumu kontaktu formā:
Uzdot jautājumu elektroniski

Saules enerģija - bez maksas un efektīvi


Saules enerģija ir investīcija nākotnē. Izmantojot saules enerģiju, jūs sniedzat ieguldījumu dabas aizsardzībā un samaziniet enerģijas izmaksas, neatsakoties no komforta. Moderna Junkers solārā sistēma efektīvi pārvērš saules enerģiju siltumā un karstajā ūdenī un ne tikai tad, kad spoži spīd saule.
Vienalga kādu enerģijas veidu jūs šodien izmantojat - solāro sistēmu karstā ūdens sagatavošanai var lietderīgi izmantot gandrīz jebkurā mājsaimniecībā. Solārā sistēma var papildināt gan esošo apkures sistēmu, gan jaunu apkures risinājumu - vai tā būtu jaunbūve vai veca māja. Junkers solāro sistēmu, piemēram, var lieliski kombinēt ar gāzes/ kondensācijas tipa apkures sistēmām. Šāda sistēma strādā īpaši efektīvi.

Solārā sistēma piedāvā vairāk nekā tikai saules enerģijas izmantošanu. Tā ir efektīva, ilglietojama un ar augstu lietderības koeficientu.

Izturīgs un efektīvs

Optimāls risinājums jebkurai ēkai

Ātra un viegla uzstādīšana

Kompleksi risinājumi

FKC korpuss izgatavots no stiklplasta, līdz ar to kolektors ir viegls, mehāniski izturīgs, nav pakļauts korozijai, saules un atmosfēras iedarbībai. Pateicoties lielam viengabala alumīnija absorbētājam ar selektīvo pārklājumu, tas efektīvi izmanto saules siltumu pat mākoņainā dienā. Tas ļauj pielietot FKC kolektoru gan ūdens uzsildīšanai, gan apkures atbalstam.

Slīps jumts, plakans jumts vai vispār nav vietas uz jumta? Jums nav jāuztraucas, jo Junkers dod iespēju piemeklēt risinājumu jebkurā situācijā. Vertikālie un horizontālie kolektori var tikt uzstādīti uz plakana vai slīpa jumta (ar dažādiem jumta segumiem), iebūvēti jumtā vai vienkārši piestiprināti pie fasādes.

Kolektoru nelielais svars un praktiskie savienojumi nodrošina ātru un vieglu montāžu. Piemēram, kolektoru nostiprināšanai uz dakstiņu jumta ir nepieciešama tikai viena atslēga. Turklāt visi hidrauliskie pieslēgumi notiek vispār bez instrumentiem. Līdz ar to sistēmas montāža aizņem tikai dažas stundas, bet Jūsu uzstādīšanas izmaksas samazinās.

Neatkarīgi no tā cik efektīva varētu būt solārā sistēma, tā vienmēr strādā kopā ar tradicionālo apkures iekārtu. Vislabākais rezultāts ir sasniedzams kombinējot saules kolektorus ar modernām Junkers kondensācijas tipa apkures iekārtām. Sistēma no viena ražotāja ļauj ideāli saskaņot apkures sistēmas darbību un iegūt maksimālu efektivitāti.

Absorbētājs ar augsti selektīvu pārklājumu, efektīva saules enerģijas uztveršana

  • Izgatavots no stikla šķiedras- izturīgs, viegls un ilgmūžīgs
  • Praktiskie savienojumi, ātra uzstādīšana
  • Plaša stiprinājumu programma, optimāls risinājums katrā individuālā gadījumā


    Karstā ūdens sagatavošana, apkures atbalsts un baseinu apsilde

  • Horizontāli un vertikāli novietojamie kolektori
  • Montāžas risinājumi slīpam jumtam (ar dakstiņu, metāla, šīfera vai mīksto segumu), plakanam jumtam vai uzstādīšanai pie ēkas fasādes
  • Karstā ūdens tvertnes, regulatori, sūkņu bloki un citi piederumi lai izveidotu optimāli saskaņotu solāro sistēmu

– Pareizi uzstādīta solārā sistēma nodrošina ievērojamu kurināmā ietaupījumu – līdz pat 60% karstā ūdens sagatavošanai un līdz 30% telpu apkurei.
– Saules kolektorus var lietderīgi izmantot gandrīz jebkurā mājsaimniecībā. Solārā sistēma var papildināt gan esošo apkures sistēmu, gan jaunu apkures risinājumu – vai tā būtu jaunbūve vai veca ēka.
– Uzstādot saules kolektorus, Jūs veicat investīciju nākotnē. Energonesēju cenas nemitīgi aug, bet saules kolektori katru dienu bez maksas piegadās siltumu Jūsu mājai. Bez riska un deficīta, bez nodokļiem un paaugstinātiem tarifiem.
– Pretēji izplatītiem priekšstatiem par sliktiem Latvijas laika apstākļiem, vidējā saules starojuma intensitāte Latvijā ir 1100 kWh/m2 gadā. Lai iegūtu šādu enerģijas daudzumu, jāsadedzina 117 m3 dabas gāzes vai 107 l šķidrā kurināmā.


0
Ergolukss SIA       @2019      

 .