Ziemā sildīt, vasarā atdzesēt!

Jūsu komfortam un labsajūtai kā arī profesionāliem mērķiem, piedāvājam gaisa atdzesēšanas sistēmas ar dažādu veiktspēju. 

Hisense sortimentā ir pieejamas iekārtas visām situācijām un prasībām.

Jūs patīkami pārsteigs augstā kvalitāte un pieejamās cenas, kā arī servisa līmenis.

Piedāvājam  iekārtu montāžu un apkalpošanu Jelgavā, Dobelē, Jaunpilī un novados.

Uzzināt vairāk:

Zvans produktu vadītājam: 

Tel. 26666112

Uzdot jautājumu kontaktu formā:
Uzdot jautājumu elektroniskiGree Electric Appliances Inc., kas atrodas Žuhaipilsētā, ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas gaisa kondicionēšanas sistēmujomā. Uzņēmums ir integrējis izpēti un attīstību (R&D), ražošanu,mārketingu, kā arī pakalpojumu sniegšanu.  Līdz šim Gree Electric Appliances Inc. radījistrīs zīmolus – GREE, TOSOT un KINGHOME ar plašu produktu klāstu, kasietver dzīvojamo māju gaisa kondicionierus, centrālos gaisa kondicionierus, argaisu darbināmos ūdens sildītājus, viedtālruņus, mājsaimniecības ierīces,ledusskapjus, kā arī viediekārtas, kompresorus, motorus, veidnes un citusrūpniecības produktus. 2015. gadā Gree ieņēma 385. vietu Forbes Global 2000uzņēmumu topā kā arī ierindojās 1.vietā šī topa sadzīves tehnikas sadaļā.

Uzņēmums dibināts 1991. gadā. Tā attīstības koncepcija balstīta uz “neatkarīgāminovācijām”, savukārt uzņēmējdarbības mērķis ir “radīt gadsimta labākouzņēmumu”. Gree Electric Appliances Inc. izpelnījies labu reputāciju ganpašmāju biznesa vidē, gan arī ārvalstīs, jo uzņēmums izceļas ar modernāmtehnoloģijām, stingru kvalitātes kontroli, unikālu tirdzniecības modeli, kā arīpilnīgu garantijas remontu.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Žuhai, brīnišķīgāpiekrastes pilsētā Ķīnas dienvidos. Tas dibinājis 9 ražošanas bāzes, no kurām 7atrodas Ķīnā, pa vienai – Brazīlijā un Pakistānā.

Šobrīd Gree nodibinājis “Valsts galvenāslaboratorijas”, 2 valsts pētniecības un attīstības centrus, 58 pētniecībasinstitūtus, kā arī 570 modernas laboratorijas. Gree produkti tiek klasificēti20 kategorijās, 400 sērijās un vairāk nekā 12700 modeļos ar vairāk nekā 18000tehnoloģiju patentiem, tai skaitā 7000 izgudrojumu patentiem. Uzņēmuma ražotāspreces tiek pārdotas vairāk nekā 160 valstīs un reģionos vairāk nekā 300miljoniem lietotāju visā plašajā pasaulē. 

1969. gadā dibināts kā neliels radiouztvērēju uzņēmums, uzņēmums Hisense jau 45 gadu laikā demonstrē pieaugumu un efektīvu attīstību daudzās biznesa jomās. Pateicoties savām jaunajām tehnoloģijām un teicamajai kvalitātei, Hisense ir viens no Ķīnas vadošajiem zīmoliem.

Hisense ir vairāk par 20 meitas uzņēmumu, kas nodarbojas ar telekomunikāciju, multimediju aprīkojuma un sadzīves tehnikas, tostarp sadzīves un rūpnīcu kondicionieru, ledusskapju un veļas mazgājamo mašīnu izstrādnēm un ražošanu. Ja 1992. gadā uzņēmuma preču apgrozījums sastādīja 50 miljonus dolāru, tad 2012. gadā tas sastādīja jau 12,8 miljardus dolāru. Katru gadu uzņēmums saražo 12,3 miljonus televizoru, 10 miljonus ledusskapju, 9.3 miljonus kondicionieru, 6,6 miljonus mobilo tālruņu.

New Comfort 

New Comfort standarta sērijas gaisa kondicionieris ar apkures funkciju. Šī modeļa modernais un pabeigtais dizains ļauj veikt tā uzstādīšanu daudzās telpās. Taisnstūrveida korpusa montāža ir ļoti vienkārša un bez problēmām var izmantot kopā ar dekoratīvajiem penāļiem. Standarta ir pieslēgvieta Wi-Fi opcionālā moduļa pieslēgšanai,  tādējādi ļaujot kontrolēt un vadīt kondicioniera darbību ar Interneta starpniecību, visu diennakti, attālinātās piekļuves režīmā. Kondicioniera komplektācijā ietilpst dubultās skaņu izolācijas Toshiba DC-inverter kompresori. Pateicoties augsti energoefektīva dzesēšanas aģenta R32 izmantošanai un tā atbilst SEER A++ un SCOP A+ Eiropas energoefektivitātes klases direktīvai 2017 gadā. New Comfort sērijai piemīt vairums moderno kondicionieru standarta funkciju, kā arī vesela virkne papildiespēju:

 1. MIRAGE displejs ar temperatūras un funkciju LED atainojumu.
 1. 5 ātrumu iekšējā bloka ventilators.
 1. Quiet īpaši kluss darba režīms, sākot no 19dB(a).
 1. Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem „Miega” režīmiem.
 1. Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei.
 1. Activ carbon + HEPA filtri.
 1. I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors.
 1. Dežūrapkures režīms +8с.
 1. Darbspēja ārējās gaisa temperatūras apstākļos līdz -15с.
 1. Stabila darbspēja no 150 - 265 voltu elektroapgādes tīkla.
 1. Ārējā bloka siltummaiņa Blue Fin pretkorozijas aizsargklājums.  

New Comfort sērijas Hisense kondicionieri – mūsdienīgs, drošs risinājums vairumam uzdevumu, ar plašu funkciju klāstu bez būtiskas pārmaksas.

Mini Apple Pie

Mini Apple Pie bizness sērijas gaisa kondicionieris ar apkures funkciju. Šī modeļa modernais, elegantais dizains kļūs par Jūsu mājokļa vai biroja rotājumu. Kondicionieris ir aprīkots ar 3D gaisa ieplūdes funkciju, kā arī ir iespējams ar tālvadības pulti automātiski regulēt gan horizontālās, gan arī vertikālās žalūzijas. Standarta ir pieslēgvieta Wi-Fi opcionālā moduļa pieslēgšanai,  tādējādi ļaujot kontrolēt un vadīt kondicioniera darbību ar Interneta starpniecību, visu diennakti, attālinātās piekļuves režīmā. Kondicioniera komplektācijā ietilpst trīskāršās skaņu izolācijas Toshiba DC-inverter kompresori, 18. un 24. modeļu kompresoriem ir dubultais rotors. Pateicoties augsti energoefektīva dzesēšanas aģenta R32 izmantošanai un tā atbilst SEER A++ un SCOP A+ Eiropas energoefektivitātes klases direktīvai 2017 gadā. Mini Apple Pie sērijai, bez kondicioniera biznesa funkcijām, ir arī vesela virkne papildiespēju: 

 1. MIRAGE displejs ar temperatūras un funkciju LED atainojumu.
 2. Horizontālo un vertikālo žalūziju 4D automātiskā vadība.
 3. Automātiskais gaisa jonizētājs.
 4. 7 ātrumu iekšējā bloka ventilators.
 5. Quiet īpaši kluss darba režīms, sākot no 19dB(a).
 6. Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem „Miega” režīmiem.
 7. 4 in 1 filtri:  ULTRA Hi sliver filtrs + HEPA + Vitamin C + Negative Ion filtrs.
 8. Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei.
 9. I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors.
 10. Dežūrapkures režīms +8с.
 11. Darbspēja ārējās gaisa temperatūras apstākļos līdz -15с.
 12. Stabila darbspēja no 150 - 265 voltu elektroapgādes tīkla.
 13. Ārējā bloka siltummaiņa Blue Fin pretkorozijas aizsargklājums.  

Mini Apple Pie sērijas Hisense kondicionieri – mūsdienīgs risinājums, kas akcentē Jūsu interjera individualitāti, ar vairums premiālā segmenta funkcijām par pieejamu cenu.

Energy

Premium klases sērijas Energy sienas kondicionieris /siltumsūknis. Маksimāla energoefektivitāte konkurentu vidū ar līdzīgu cenu diapazonu. Lakonisks, neoklasisks dizains, ar kuru šis kondicionieris izceļas citu Hisense kondicionieru modeļu vidū.  Kondicionierim ir iebūvēts bloks izvadei uz  Wi-Fi (standarta komplektācijā), kas sniedz iespēju jūsu kondicioniera tālvadībai un kontrolei ar interneta starpniecību, izmantojot viedtālruni vai datoru. Energy ir aprīkots ar aukstuma aģenta padeves sistēmu, kas ļauj izmantot to kā siltumsūkni kritiskas āra gaisa temperatūras gadījumā. Kondicionieri komplektē ar DC-inverter kompresoriem Toshiba, kuriem ir trīskārša skaņas izolācija. Pateicoties augsti ekoloģiska augstuma aģenta R32 izmantošanai, kondicionieris atbilst 2019.gada klases SEER А+++/SCOP A++ Eiropas energoefektivitātes direktīvai. Sērijai Energy  ir virkne papildiespēju:

 1. MIRAGE displejs ar temperatūras un funkciju LED atainojumu.
 2. Horizontālo un vertikālo žalūziju 4D automātiskā vadība.
 3. Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem „Miega” režīmiem.
 4. 6 ātrumu iekšējā bloka ventilators.
 5. Quiet īpaši kluss darba režīms, sākot no 19dB(a).
 6. 4 in 1 filtri: ULTRA Hi sliver filtrs + HEPA + Vitamin C + Negative Ion foltrs.
 7. Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei.
 8. I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors.
 9. Dežūrapkures režīms +8с.
 10. Darbspēja ārējās gaisa temperatūras apstākļos līdz -15с.
 11. Stabila darbspēja no 150 - 265 voltu elektroapgādes tīkla.
 12. Ārējā bloka siltummaiņa Blue Fin pretkorozijas aizsargklājums.  

Sērijas Energy premium klases kondicionieris Hisense ar maksimālu energoefektivitāti. Izsmalcināts interjera rotājums, kas akcentē individualitāti un pārākumu.

Silentium

Sērijas Silentium augsti efektīvs siltuma sūknis/sienas kondicionieris luxury. Pilnīgi jauns, augsti tehnoloģisks dizianeru izstrādāts modelis Hisense kondicionieru līnijā!

Silentium dzēš ierastos priekšstatus par sadzīvē lietojamiem gaisa kondicionieriem. Tā futūristiskais dizains un pirmrindas tehniskais aprīkojums izvirza šo tehniku patēriņa īpašību virsotnē. Priekšējais izbīdāmais panelis izgatavots no divslāņu gaismas caurlaidīga plastikāta ar caurspīdīgu ārējo slāni, un pateicoties tam, bloks izskatās viegls, bet krāsa šķiet sarežģīta un dziļa. Pirmo reizi kondicioniera iekšējais bloks darbojas maksimāli klusi, tikai no 16,5 dB(A). Kondicionierim ir izeja uz internetu, izmantojot Wi-Fi, un tas sniedz jūsu kondicioniera tālvadības un kontroles iespēju ar viedtālruņa vai datora palīdzību. Pateicoties augsti energoefektīva dzesēšanas aģenta R32 izmantošanai, šī kondicionieru sērija pārspēj 2019.gada energoefektivitātes klases SEER А+++/SCOP A+++  Eiropas direktīvas prasības. Hisense Silentium ir virkne papildiespēju:  

 1. Unikāls korpuss dubulta gaismas caurlaidīga plastikāta ar izbīdāmu paneli.
 2. MIRAGE displejs ar LED atainojumu temperatūrai līdz pus grādam.
 3. Līdz četriem brīvi programmējamiem individuālajiem „Miega” režīmiem.
 4. Automātiskais gaisa jonizētājs.
 5. 6 ātrumu iekšējā bloka ventilators.
 6. Quiet īpaši kluss darba režīms, sākot no 16,5dB(a).
 7. 4 in 1 filtri:  ULTRA Hi sliver filtrs + HEPA + Vitamin C + Negative Ion filtrs.
 8. Smart turbo-režīms paātrinātai dzesēšanai vai apkurei.
 9. I Feel tālvadības pultī iebūvēts temperatūras sensors.
 10. Dežūrapkures režīms +8с.
 11. Darbspēja ārējās gaisa temperatūras apstākļos līdz -5с.
 12. Stabila darbspēja no 150 - 265 voltu elektroapgādes tīkla.
 13. Ārējā bloka siltummaiņa Blue Fin pretkorozijas aizsargklājums.  

Silentium dzēš ierastos priekšstatus par sadzīvē lietojamiem gaisa kondicionieriem. Tā futūristiskais dizains un pirmrindas tehniskais aprīkojums izvirza šo tehniku patēriņa īpašību virsotnē.  

0
Ergolukss SIA       @2019      

 .