Uzzināt vairāk:

Zvans produktu vadītājam: 

Tel. 26666112

T. Uzdot jautājumu kontaktu formā:
Uzdot jautājumu elektroniski

Granulu  apkures katls ir mūsdienīga apkures iekārta, kas paredzēta privātmāju un sabiedrisko ēku centralizētai apkurei. Galvenā mūsdienīga granulu katla priekšrocība ir iespēja automatizēt degšanas procesu, tas nozīmē, ka katls patstāvīgi spēj darboties vairākas dienas un ražot siltumu atkarībā no pieprasījuma. Katliem var uzstādīt telpas temperatūras regulatoru vai automātiku, kura ir atkarīga no āra gaisa temperatūras. 

Siltuma izmaksas, izmantojot granulu apkures katlu, ir pielīdzināmas dabas gāzes katla kurināšanas izmaksām. Granulu katlu cenas galvenokārt ir atkarīgas no katla ražošanā izmantotajiem materiāliem, katla automātikas un katla nominālās jaudas.

Granulu katli ir uzstādāmi pie jebkura tipa apsildes sistēmām: siltajām grīdām, konvektoriem, radiatoriem, kā arī tos var kombinēt ar cita veida kurināmā apkures katliem.

Jums kā lietotājam tas sniedz iespēju iegūt praktiski automatizētu apkures sistēmu par ļoti saprātīgu cenu un atteikties no ikdienas kurināšanas, kā tas ir kurinot ar cieto kurināmo. Granulu apkures sistēmu var ierīkot pat nelielā dzīvoklī, kā arī apkurināt lielas platības – daudzdzīvokļu māju, biroju ēku, ražotni. 

Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam. Dūmi ir bez krāsas un nesatur dabai kaitīgus elementus. Granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu.

Granulu katls savā darbībā ir ļoti ērts. Jūsu uzdevums būs ne biežāk kā reizi nedēļā katlu iztīrīt un atkarībā no āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, uzpildīt granulas tvertnē reizi nedēļā!

BIODOM 27 ir Eiropā un pasaulē plaši pārstāvēts uzņēmums. Bez mūsu galvenā uzņēmuma Slovēnijā, mums ir daudz tirdzniecības partneru un distributoru daudzās Eiropas Savienības valstīs, Balkānu valstīs atrodas mūsu meitas uzņēmumi un ražošanas partneri.

Sākot ar 2017. gadu BIODOM 27 ir uzsācis savu darbību Baltijā (Latvijā, Lietuvā un Igaunijā) 

Tehnoloģiskie risinājumi un jaunievedumi, kas tiek izmantoti BIODOM apkures iekārtās ir radīti pateicoties  padziļinātiem pētījumiem, ko esam veikuši daudzu gadu garumā. Šī darba rezultātā ir tikusi radīta katla vadības automātika BIOLOGIC. Atsakoties no novecojušām un mazefektīvām vadības sistēmām un algoritmiem ar fiksētiem darbības parametriem, mēs esam izvēlējušies principiāli citu pieeju apkures katla vadības sistēmas kontrolei.

Galvenā mūsu radītās sistēmas atšķirība slēpjas tajā, ka vadības automātika pati nepārtraukti kontrolē un pielāgo spiedienu kurtuves daļā, tādejādi spējot nodrošināt nemainīgu dūmgāzu ātrumu katla konvektīvajā daļā. Vadības sistēma, kurtuvē uztur negatīvu spiedienu un spēj nekavējoties reaģēt uz dažādu ārējo faktoru ietekmi, piemēram, atmosfēras spiediena izmaiņām vai vilkmes izmaiņām vēja brāzmju ietekmē.

Tieši tāpat vadības automātika patstāvīgi regulē degšanas parametrus atkarībā no granulu kvalitātes vai dūmvada piesārņojuma. Patentētā BIOLOGIC automātika atpazīst granulu kvalitāti un regulē degšanas procesu tādā veidā, lai tas vienmēr būtu optimāls, neraugoties uz izmantoto granulu veidu. BIOLOGIC tehnoloģijas izmantošana kopā ar oriģinalajām BIODOM katla konstrukcijām nodrošina kurināmā ekonomiju līdz pat 40%

PRIEKŠROCĪBAS

 Nav nepeciešama pirmreizējās ieregulēšanas un palaišanas procedūra
 Automātiska un patsāvīga degšanas kontrole
 Jebkuras kvalitāes granulu izmantošana
 Vienkārša un uzticama ekspluatācija
 Ar to ir aprīkoti visi BIODOM modeļi
 Palielina apkures katla uzticamību un kalpošanas mūžu
 Patentēta tehnoloģija
 Reģistrēta preču zīme
 Sertificēta, 5 klase EN 303-5:2012Izstrādājot granulu apkures katlus jau vairāk nekā 20 gadus, esam guvuši ievērojamu pieredzi un izstrādājuši unikālas, tieši granulu kurināšanai piemērotas tehnoloģijas. Katrs mūsu produkts ir zinātnes, intensīvu pētījumu, pieredzes un darba rezultāts, un ikviena detaļa gadu laikā ir tikusi pilnveidota un attīstīta.Tas ļauj mums piedāvāt augstākās kvalitātes apkures katlus, kas aprīkoti ar pašām modernākajām tehnoloģijām. Tajos apvienota augsta drošība, ievērojams izmaksu ietaupījums un nepārspējami ērta, pilnīgi automātiska apkures sistēmas darbība.

Apvienojot augstos ražošanas standartus un inovatīvu pieeju produktu attīstīšanā ar padziļinātu izpratni par apkures un enerģētikas jomām, saviem klientiem spējam piedāvāt pilnu servisu. Sākot ar apkures projekta plānošanu un katla izvēli, un beidzot ar piemērota kurināmā atrašanu, mēs rūpējamies, lai neviens Jūsu jautājums nepaliktu neatbildēts.

GRANDEG apvieno jaunākās tehnoloģijas, izcilu funkcionalitāti un lietotājam ērtus risinājumus. 

GRANDEG piedāvā plašu apkures katlu un papildaprīkojuma klāstu, piemērotu jebkuras apkures sistēmas vajadzībām. Iepazīsties ar produktiem katalogā.

Tikai perfekta visu apkures sistēmas daļu saderība spēj nodrošināt gan komfortu, gan ietaupījumu. Nepietiek vien ar augstas kvalitātes kurināmo un spēcīgu liesmu deglī. Tikpat svarīgi ir, lai apkures katls spētu izmantot degšanā radīto siltumu un tas tiktu izmantots Jūsu mājas apsildīšanā, nevis tuvākās apkārtnes sildīšanā.

Apkures katlu izvēlē Jūs varat sastapties ar šķietami izdevīgiem hibrīdkatlu piedāvājumiem. Tajos kopā saliktas savstarpēji siltumtehniski neatbilstošas sastāvdaļas. Rezultātā katls der visam, bet īstenībā līdz galam neder nekam.

Malka ir aptuveni 3 reizes mitrāka nekā granulas.  Tai sadegot, veidojas trīs reizes lielāks dūmgāzu apjoms, kuru temperatūra sasniedz aptuveni 600 C. Lai izvadītu šo dūmgāzu apjomu skurstenī, nepieciešama 3 reizes plašāka konvektīvā daļa. Izmantojot granulas, dūmgāzu apjoms ir daudz mazāks, bet to temperatūra ir ap 900 C.

Skaidrs, ka malkas katlu konvektīvā daļa nav piemērota šāda siltuma daudzuma noņemšanai. Šķietamais ietaupījums ātri pārvēršas zaudējumos, jo, izvēloties malkas katlu ar granulu degli, lielākā daļa siltuma nonāk nevis apkures sistēmā, bet skurstenī. Siltumenerģija tiek izšķērdēta, un nepieciešams izmantot daudz vairāk kurināmā komfortablas temperatūras uzturēšanai.

Mēs savus katlus ražojam ar vienu mērķi – lai granulās uzglabātā enerģija tiktu izmantota lietderīgi. Garais dūmgāzu ceļš katlā un īpašie turbulizatoru (gaisa plūsmas samaisīšanas) risinājumi Turbo un Bio sērijas katlos nodrošina ne tikai efektīvu degšanu, bet arī siltuma uzņemšanu apkures sistēmā. GRANDEG katlu konstrukcijas kvalitāti iespējams pavisam viegli konstatēt, izmērot skurstenī izejošo dūmgāzu temperatūru, kura pat pie maksimālās katla jaudas nepārsniegs 140 C. Tas nozīmē, ka siltums nevis izplūst ārā, bet nonāk Jūsu apkures sistēmā.

Ergolukss SIA       @2019      

 .