Uzzināt vairāk:

Zvans produktu vadītājam: 

Tel. 26666112

T. Uzdot jautājumu kontaktu formā:
Uzdot jautājumu elektroniski

Malkas katli ir pats tradicionālākais un ekonomiskākais apkures veids. Dažkārt tos sauc par cietā kurināmā katliem, jo tie paredzēti kurināšanai ar malku, oglēm vai briketēm.

Apkures katli var būt ražoti no tērauda vai čuguna. Tērauda apkures katlam ir garš dūmgāzu ceļš, kur siltums no sadegšanas procesa tiek atdots apkures sistēmai, līdz ar to nodrošinot augstu lietderības koeficientu un taupot kurināmo. Čuguna apkures katlam darbības mūžs būs daudzkārt lielāks nekā tērauda apkures katlam, taču tērauda katlos kurināmais sadegs ar augstāku efektivitāti. Tērauda malkas katls būs ērtāks tīrīšanā, pateicoties taisnajām katla sieniņām.

Svarīgs faktors malkas katla izvēlē ir arī tā uzbūve, cik liela ir katla ietilpība, kāds ir pieļaujamais malkas pagales garums.

Malkas katla cena un ierīkošanas izmaksas ir salīdzinoši nelielas, tāpēc varam droši apgalvot ka malkas apkures sistēmas ir vienas no lētākajām un spēj nodrošināt zemākās apkures izmaksas.

Malka ir lēts, bioloģiski tīrs, videi draudzīgs, ērti automatizējams kurināmais ar augstu siltumspēju.

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, malkai jābūt ar mitruma saturu ne vairāk kā 20%. Malkas katlu parasti uzstāda atsevišķā telpā. Katlu telpai ir jānodrošina pietiekama ventilācija un tai ir jāatbilst ugunsdrošības prasībām. Izvēloties malkas apkures katlu, ir jārēķinās ar malkas glabāšanu, kam ir jāparedz atsevišķa nojume vai būve tās uzglabāšanai.

Heitz Standart
Tērauda cietā kurināmā katli 

Tie ir augstas kvalitātes malkas apkures katli, kas ražoti no 6mm bieza katlu tērauda.

Katli īpaši izceļās ar labo kvalitāti un konkurētspējīgu cenu

Heitz Standart ir akures katlu sērija, kurai ir standarta kurtuves izmērs, kas ir pilnīgi pietiekams mājas apkures nodrošināšanai ar nelielu malkas daudzumu. Katls konstruēts tā, lai tas sasniegtu agstākus lietderības rādītājus un būtu drošs un vienkāršs savā lietošanā.

Apkures katlu jauda ir no 5 kw - 35 kw, kas ļauj apsildīt platību no 50 m2 līdz 350 m2.

Katli kurināmi ar malku, briketēm, oglēm, kūdras briketēm.

Heitz katlu tehniskie dati

GSPMK
Tērauda cietā kurināmā katli 8 - 490 kW

SIA "Grobiņas SPMK" ir uzņēmums, kas dibināts 1992.gada 5.oktobrī. Sākot no 1996.gada 1.oktobra ir Latvijas Būvnieku Asociācijas biedrs. Uzņēmuma darbība tiek organizēta atbilstoši ieviestai Kvalitātes vadības sistēmai, saskaņā ar pasaulē pazīstamākā standarta ISO 9001 prasībām.

Produkcija
Apkures katlu, siltā gaisa krāsniņu un saunas krāsniņu ražošana;
Akumulācijas tvertņu un ūdenssildāmo boileru ražošana

GSPMK katlu tehniskie dati


Delfin
Čuguna sekciju cietā kurināmā katli 23-56 kW

Katli īpaši izceļās ar labo kvalitāti un zemu cenu

Iekārtas ražotas Turcijā Eiropas tirgum un atbilst visiem nozares standartiem.

Apkures katlu jauda ir no 23 kw - 56 kw, kas ļauj apsildīt platību līdz 450 m2.

Katli kurināmi ar malku, briketēm, oglēm, kūdras briketēm.

Delfin TC katlu tehniskie dati
0
Ergolukss SIA       @2019      

 .